niedziela, 24 stycznia 2010

Pokonkursowo


Konkurs Blog Roku 2009, choć jeszcze trwa, dla Bobe Majse się zakończył. Gorąco dziękuję wszystkim, którzy głosowali, trzymali kciuki, zamieszczali miłe komentarze. Tym razem się nie udało, ale Wasze poparcie tak młodego bloga było budujące. Spróbujemy znowu w przyszłym roku?! :);)


Niedawno wydarzyło się coś, co sprawiło mi dużą, wielką, ogromną radość, którą chcę się z Wami podzielić. Bobe Majse zostało zakwalifikowane jako praca dyplomowa wieńcząca moje judaistyczne studia. Było z tym trochę zamieszania, gdyż do tej pory żaden student nie zgłosił podobnego pomysłu (forma bloga, praca on-line), dlatego Rada Naukowa uczelni musiała mój wniosek rozważyć i... rozważyła. P o z y t y w n i e!

Nadal macie więc za co trzymać kciuki, o co serdecznie proszę, tym razem bez konieczności SMS-owania i wydawania pieniędzy.

Niech garść poniższych zdjęć wyrazi moje podziękowanie Wam, Radzie:), a także "co mi w duszy gra", pomimo aury za oknem.
16 komentarzy:

 1. Super, mądra ta Rada, oj mądra,
  Pisz zatem na szóstkę, czekam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiaty...balsam dla Moich oczu. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia :) przepiekne sa te maki

  OdpowiedzUsuń
 4. Olu gratuluję!
  Świetnego pomysłu na dyplom, ciekawej treści, mądrej Rady Naukowej, zapału i siły przebicia!
  A za kwiatki dziękuję, zwłaszcza te łąkowe z kukurydzą w tle cieszą oko me. (jak widzisz nieudolnie rymując staję się Twą naśladowczynią :)))
  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej pracy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hip-hip-hurrraa!
  Oleńko gratuluję!!!!...
  a dopiero - zadwałoby się całkiem niedawno, zaledwie w listopadzie - wspomniałaś w naszej herbacianej rozmowie, że chciałabyś spróbować Bobe Majse ująć w pracy dyplomowej :)

  trzymam kciuki baaardzo mocno!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje!!! To swietny pomysl! Trzymam oczywiscie kciuki i zycze niewyczerpanych pokladow energii :)

  Kwiaty piekne, przydadza mi sie dzis, gdyz szaruga straszna za oknem :/

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mimo zimna pozdrawiam gorąco i gratuluje nietuzinkowego pomysłu na dyplom
  Markos

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł z taką formą pracy dyplomowej. Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. Drodzy, dziękuję! Ja też myślę, że z pracy, która "żyje", cały czas się pisze i będzie pisać także po zakończeniu studiów, do której ma stały wgląd tyle osób, ile chce, jest większy pożytek, niż z kolejnej "papierowej". Tym bardziej, że krakowską Katedrę Judaistyki czeka niebawem przeprowadzka :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulujemy najserdeczniej! I trzymamy kciuki za sukces naukowo - akademicki. A w przyszłym roku z blogiem roku na pewno się uda!

  OdpowiedzUsuń
 11. Asiu i Wojtku, serdecznie dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam, Ola

  OdpowiedzUsuń
 12. Bobe Majse - przecierasz szlaki :) Ogromne, najszczersze gratulacje, nawet nie wiesz, jak się ucieszyłam (a może wiesz? :) )
  Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, w dniu dzisiejszym - szczególniej jeszcze niż zwykle, P.

  OdpowiedzUsuń
 13. Pasjonatko Ty Moja ;) (jak to wieloznacznie zabrzmiało, nieprawda? ;) Chyba wiem, jak się cieszysz, jeśli cieszysz się tak samo jak ja :) Ja skaczę pod sufit z radości! Ależ mi się ciepło zrobiło od Twojego maila, a tu taki mróz za oknem... Ola

  OdpowiedzUsuń
 14. Moje gratulacje ... trzymam kciuki ... powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Bobe Majse, ponieważ wszyscy już się wypowiedzieli na temat Twojego nowatorskiego pomysłu, Twoich zainteresowań niebywałych, pogratulowali szczerze, to pozostało mi tylko, aby się nie powtarzać, podpisać się także.

  Mądra z Ciebie dziewczyna.
  Poza tym dziękuję Ci, że ciekawość moją pobudziłaś (a cóż to takiego Bobe Majse, chciałam wiedzieć) i parę tekstów na temat przeczytałam. Wszystkim nam, ksenofobom przeważnie, nacjonalistom (a może gorzej?) przydałaby się obowiązkowa lektura Twojego blogu.
  Żałuję, że wcześniej tu nie trafiłam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. Droga ma.ol.su - witam serdecznie, bardzo dziękuję za jakże miłe słowa, zapraszam. Bobe Majse istnieje od X 2009 - trafiłaś w samą porę, gdyż zdołało się już trochę rozkręcić, ale wciąż jest młode. Nazwa bloga została rozszyfrowana w listopadowym poście pod tym samym tytułem. Uściski, Ola

  OdpowiedzUsuń