środa, 24 października 2012

Trzy


Za chwilę napełnię winem ten wyjątkowy kieliszek i wzniosę toast z okazji trzecich urodzin Bobe Majse :)Kieliszek ma swoją historię...

Krótki odpoczynek w Kotlinie Jeleniogórskiej urozmaica nam pokaz grawerskich umiejętności Marcina Zielińskiego. Miło popatrzeć na pasjonata pracującego na XIX-wiecznym warsztacie, ciekawie posłuchać jego opowieści: o rodzinnej tradycji, wyposażeniu pracowni, nietypowych zleceniach napływających w dobie Internetu z całego świata. Na patrzeniu i słuchaniu miało się skończyć, gdybym nagle nie wpadła na pomysł zakupu kieliszka z dekorem Gwiazdy Dawida i nazwy bloga.

Pasjonat pasjonata zawsze zrozumie, choćby ich światy były odległe...
Miło mi Was tutaj gościć!

15 komentarzy:

 1. Bobe Majse! Jak dobrze,że Cię mamy:) Wypełniasz karygodne luki w naszej edukacji i wzruszasz napełniając nas refleksjami.
  Czytam Cię regularnie i dziękuję.
  Ściskam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie... "rozwaliłaś" mnie tym komentarzem. Taka z niego szczerość bije... taka spontaniczność... Wzruszyłam się bardzo. To ja dziękuję! Że mam takie Czytelniczki / Czytelników, jak Ty :)

   Usuń
 2. Najlepsze życzenia Bobe Majse :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Okochuję Cię urodzinowo Berbeciu ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Clou, zdublowało się, więc jeden rekord pozwoliłam sobie usunąć.

   Jesteś niezawodny! Dziękuję i ściskam serdecznie :)

   Usuń
 4. Olu, niezmiennie od 3 lat czytam, podziwiam, wiedzę zdobywam. Zatrzymuję się tu zawsze na dłuższą chwilę... A zdjęcia Piotra zawsze tak pięknie dopełniają Twoich opowieści.
  Dlatego bardzo Wam dziękuję,
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewuniu, całe trzy lata jesteś z Bobe?! Ależ nam miło. Cieszę się ogromnie i dziękuję za te ciepłe słowa. W imieniu swoim i Piotra. Bez Jego zdjęć to nie byłby ten sam blog.

   Usuń
 5. Kochani, bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wczoraj mieliśmy awarię poczty i już wiem, że kilka maili nie doszło do mnie :(:(:( Jeśli były wśród nich Wasze komentarze do ostatnich postów, to jest mi wyjątkowo przykro, że nie mogę ich opublikować (nie odłożyły się także na stronie moderatora, to już sprawdziłam).

  Pozdrawiam serdecznie.
  Szabat Szalom!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i cieszę się z całego serca!!! Maja B.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje rocznicy i bardzo dziekuje.
  Za Twoje wpisy, za zdjecia P.
  Za to, ze o tylu rzeczach wiesz .
  Kasia z A.

  OdpowiedzUsuń